Jak vyčistit okna i zašlé spáry parním čističem?

Jak vyčistit okna i zašlé spáry parním čističem?

Čeká Vás jarní úklid? Mám pro Vás typy, jak vyčistit okna i zašlé spáry.

Spáry mezi obkladačkami, špinavé okna po zimě …

I když pravidelně uklízíte v domácnosti, některé „libůstky“ si žádají trochu více péče, aby opět zářily čistotou.
Máme je denně na očích, ale ne vždy se při běžném úklidu dostanou na řadu. Mám ny mysli spáry mezi obkladačkami, okna přes, které se díváme na zahradu, ale také třeba i odolný vodní kámen ve vaně.

Důležité pravidlo:
,,Prevence, je lepší než řešení následků“, což platí ve všech oblastech našeho života. A platí to i pro úklid. Jenže, co když už je na prevenci pozdě a nečistoty jsou všude? Jak na ně? Mám pro Vás zaručené typy a triky

1, Spáry mezi obkladačkami.

Usazeniny nečistot se často snažíme odstranit nějakým kartáčkem a čisticím prostředkem. Pokud se ovšem jedná o skvrny plísně, je potřeba odstranit příčinu – tou často bývá nedostatečné odvětrávání a přemíra vlhkosti. Prostředky proti plísni mají krátkodobý dezinfekční účinek, ale pak se opět začnou vzduchem vířit spory plísní a prostředí je zdraví škodlivé. Časté používání dezinfekce, navíc nabourává imunitu člověka. Dobře a existuje ještě něco jiného?….. možná jste slyšeli o suché páře, ta je schopna čistit do hloubky a zároveň ničit plísně.

2,Proč je vana zašlá?

Pokud se vana neleskne, může to znamenat, že je na ní usazený vodní kámen. V tom případě stačí opakovaně aplikovat prostředek, který dokáže bojovat s vodním kamenem. Je třeba být trpěliví, ale časem se to povede.

Jestliže se vana čistila, byť jen jednou, abrazivním prostředkem, je možné, že došlo k porušení povrchu a do mikroskopických škrábanců se teď dostala špína. V tom případě mohu doporučit suchou páru, která proniká do pórů povrchu a rozpouští usazeniny.

3,Špinavá okna.

Mytí oken je nejméně oblíbenou činností. Je to zdlouhavé, namáhavé a stejně to není ono a dokonce to za pár dnů stejně není znát, že jsme myli okna. Staré babské rady nefungují a ani chemie není nejlepší řešení. Můžeme ovšem do toho zapojit přírodu ve formě suché páry, ta umí zázraky. Síla suché páry vyčistí okna raz dva. Pusťte si video a nechte se překvapit, jak je to snadné.

I zašlá špína se dá vyčistit. Důležité je vědět, jak na ni.

Chcete podobné články najít přímo ve svém emailu?

Přidejte se k našim odběratelům, kteří chtějí dostávat zajímavé informace.

1x14 dní vám pošleme novinky z našeho blogu a maximálně 1x měsíčně se můžete těšit na nabídku vzdělávání nebo našich služeb od jlc s.r.o.. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je ZDE

1x14 dní vám pošleme novinky z našeho blogu a maximálně 1x měsíčně se můžete těšit na nabídku vzdělávání nebo našich služeb. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je ZDE